Alnatura Bio ovesná tyčinka borůvka, 60 g
Ovocná obilná tyčinka
40,00 Kč
(666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- celozrnné ovesné vločky a borůvky
Popis
Ovocná pauza s cereální tyčinkou mezi jídly: ať už ve škole, v práci, v kanceláři nebo jako svačina do přírody. Alnatura Bio ovesná tyčinka Borůvka se díky několika málo ingrediencím a příjemně měkkému soustu skvěle hodí jako snack. Jemnou sladkost zajišťuje rýžový sirup a borůvky dodávají ovocnou notu.
| Produkt č. | MM-221668 |
|---|---|
| Obsah: | 60 g |
| EAN: | 4104420225770 |
| Výrobce č. | 221668 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | C - vejce, F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1704 / 407 kj / kcal |
| tuk | 11 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| sacharidy | 66 g |
| z toho cukr | 23 g |
| vláknina | 6,2 g |
| bílkoviny | 7,9 g |
| sůl | 0,15 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|