Alnatura Bio chléb s dýňovými semínky, 500 g
Šťavnatý chléb v bio kvalitě
70,00 Kč
(140,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- aromaticky oříšková chuť
- bio kvalita
- krájené
Popis
Bio dýňový chléb od Alnatura je šťavnatý žitný celozrnný chléb, který díky dýňovým semínkům získává svou aromaticky oříškovou chuť. Je již nakrájený a skvěle se hodí ke sladkým i slaným pomazánkám a oblohám.
| Produkt č. | MM-129935 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420225213 |
| Výrobce č. | 129935 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 816 / 195 kj / kcal |
| tuk | 2,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 31 g |
| z toho cukr | 2,3 g |
| vláknina | 11 g |
| bílkoviny | 5,8 g |
| sůl | 1,1 g |
| natrium | 0,44 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|