Alnatura Bio brokolice s bramborami, dětský příkrm ve skleničce, 190 g
Ideální pro začátek s příkrmy
40,00 Kč
(210,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 5. měsíce
- bio kvalita (Demeter)
- bez přidané soli (obsahuje přirozeně se vyskytující sůl)
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio brokolice s bramborami ve skleničce se skvěle hodí jako začátek přikrmování. Složky této bio zeleninové výživy jsou v kvalitě Demeter, jsou jemně rozmixované a vhodné od ukončeného 5. měsíce. Bez lepku a bez přidané soli (složky obsahují přirozeně se vyskytující sůl).
| Produkt č. | MM-137968 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420083943 |
| Výrobce č. | 137968 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 5 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | bez lepku |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez lepku, bez přidané soli |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 214 / 51 kj / kcal |
| tuk | 2,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| sacharidy | 6,1 g |
| z toho cukr | 0,8 g |
| vláknina | 1,3 g |
| bílkoviny | 1,2 g |
| sůl | 0,01 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|