Alnatura Bio chia semínka, 200 g
Výživný společník pro každý den
70,00 Kč
(350,00 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- všestranné využití
- bio kvalita
- jemná chuť
Podobné výrobky
Popis
Bio chia semínka od Alnatura jsou bohatá na omega-3 mastné kyseliny, a dodávají tak důležité živiny. Snadno je začleníte do müsli, pečiva, smoothie i dalších nápojů a mají vysokou schopnost bobtnat. Chia semínka jsou nepostradatelným základem každé kuchyně.
| Produkt č. | MM-200251 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420244092 |
| Výrobce č. | 200251 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
chia semínka
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1951 / 466 kj / kcal |
| tuk | 33 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,1 g |
| sacharidy | 5,5 g |
| z toho cukr | 1 g |
| vláknina | 28 g |
| bílkoviny | 23 g |
| sůl | 0 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|