Alnatura Bio celozrnné Pipe Rigate, 500 g
Všestranně kombinovatelné
40,00 Kč
(80,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- vyrobeno v itálii
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio celozrnné Pipe Rigate vděčí za výborné zachycení omáčky nejen vroubkovanému povrchu, ale i hrubší struktuře vzniklé díky bronzové formě.
Vyrobeno v Itálii z italské celozrnné semoliny z tvrdé pšenice podle bio zásad.
Doporučení k přípravě:
Přiveďte osolenou vodu k varu, přidejte těstoviny a vařte cca 7 minut. Občas promíchejte.
| Produkt č. | MM-208509 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420240490 |
| Výrobce č. | 208509 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
celozrnná krupice z tvrdé pšenice[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1474 / 352 kj / kcal |
| tuk | 2,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 66 g |
| z toho cukr | 2,5 g |
| vláknina | 8,3 g |
| bílkoviny | 13 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|