Alnatura Bio brusinky, 220 g
Ideální do tvarohových dezertů, náplní do koláčů i jako příloha ke zvěřině
60,00 Kč
(272,73 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- z certifikovaného sběru ve volné přírodě
- vegan
Popis
Alnatura Bio lesní brusinky pocházejí z certifikovaného sběru ve volné přírodě. Jemně doslazené řepným cukrem. Skvěle se hodí do dezertů, tvarohových pokrmů, náplní nebo jako klasická příloha ke zvěřině, houbovým ragú či řízkům.
| Produkt č. | MM-135063 |
|---|---|
| Obsah: | 220 g |
| EAN: | 4104420034341 |
| Výrobce č. | 135063 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 687 / 164 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 40 g |
| z toho cukr | 40 g |
| vláknina | 2 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|