Alnatura Bio bramborová kaše, 160 g
Požitek za pět minut
70,00 Kč
(437,50 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- suchá směs
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio bramborová kaše je perfektní pro stresující kuchyňské chvíle. Díky snadné přípravě máte během okamžiku hotovou krémovou přílohu. Kaše se navíc hodí také k zapečení ryb a do nákypů.
| Produkt č. | MM-122273 |
|---|---|
| Obsah: | 160 g |
| EAN: | 4104420016408 |
| Výrobce č. | 122273 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , G - mléko |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g[1] |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 310 / 74 kj / kcal |
| tuk | 1,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| sacharidy | 12 g |
| z toho cukr | 2,2 g |
| vláknina | 1,1 g |
| bílkoviny | 2,3 g |
| sůl | 0,53 g |
- zubereitet
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|