Alnatura Bio bourbon vanilkový cukr, 24 g
Perfektní na slazení i doladění chuti
50,00 Kč
(2 083,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- jemné, mnohovrstevnaté aroma
- 3 sáčky v balení
Popis
Když se řekne koření, vanilkový lusk mezi nimi nesmí chybět. Patří k nejoblíbenějším a nejmnohostrannějším aromatům. Své využití najde nejen v dezertech, pečivu nebo ovocných pokrmech, ale také ve slané kuchyni. Alnatura Bio Bourbon Vanillezucker tvoří třtinový cukr s 10 % mleté bourbonské vanilky (oboje z ekologického zemědělství).
Každé balení obsahuje 3 sáčky.
| Produkt č. | MM-218395 |
|---|---|
| Obsah: | 24 g |
| EAN: | 40045498 |
| Výrobce č. | 218395 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | H - ořechy, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1612 / 385 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 95 g |
| z toho cukr | 95 g |
| vláknina | 2,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|