Alnatura Bio Bircher müsli, dětský příkrm ve skleničce, 190 g
Ovocná svačina nebo dezert
40,00 Kč
(210,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 8. měsíce
- bio kvalita
- jemné kousky
K tomu se hodí
Popis
Jemně strukturované Alnatura Bio Bircher-Müsli s ovocem, jogurtem a celozrnnými vločkami se vyrábí v kvalitě Demeter a bez přidaného cukru (složky obsahují přirozeně se vyskytující cukry). Tato bio ovocná svačinka je tak ideální pro děti od ukončeného 8. měsíce jako malá svačina nebo dezert.
| Produkt č. | MM-111270 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420214750 |
| Výrobce č. | 111270 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 8 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez přidaného cukru |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 243 / 58 kj / kcal |
| tuk | 0,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| sacharidy | 11,5 g |
| z toho cukr | 7,7 g |
| vláknina | 1,4 g |
| bílkoviny | 1,3 g |
| sůl | 0,03 g |
Doporučení pro spotřebu a skladování
Důležité informace k užívání müsli pro kojence a batolata
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|