Alnatura Alnaturia Bio křupavé plátky, ovesné a se semínky, 225 g
Křupavé plátky
90,00 Kč
(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 58 % ovesných vloček z Německa
- 30 % olejnatých semen
- ideální na zobání jen tak nebo s oblohou / dipy
- 7 plátků
Popis
Křupavé plátky z 58 % ovesných vloček z Německa, harmonicky doplněné o 30 % olejnatých semen (např. dýňová semínka, sezam a lněné semínko). Bez pšenice, špaldy a žita. Alnatura Knäcke-Snack Hafer-Saaten chutná nejen samotný, ale i s oblohou, pomazánkami a dipy. V jednom balení je 7 plátků.
| Produkt č. | MM-244356 |
|---|---|
| Obsah: | 225 g |
| EAN: | 4104420258983 |
| Výrobce č. | 244356 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko |
| Informace ke skladování: | Po použití obal opět uzavřete., Skladujte v suchu. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2014 / 481 kj / kcal |
| tuk | 25 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,6 g |
| sacharidy | 42 g |
| z toho cukr | 0,9 g |
| vláknina | 12 g |
| bílkoviny | 16 g |
| sůl | 0,92 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|