Alnatura Bio směs semínek, 250 g
Oříškové, zrnitě výrazné doladění chuti
90,00 Kč
(360,00 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- ideální na pečení, müsli a salát
Popis
Alnatura Bio směs semínek se skládá ze slunečnicových a dýňových semínek, sezamu a lněného semínka. Ať už jako ingredience do chleba a pečiva, jako Topping na zapékané pokrmy a müsli nebo k doladění salátu oříškovou notou: tato směs z bio zemědělství má všestranné využití.
| Produkt č. | MM-126377 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420250710 |
| Výrobce č. | 126377 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , E - podzemnici olejnou (arašídy), F - sójové boby |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2445 / 584 kj / kcal |
| tuk | 46 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,2 g |
| sacharidy | 7,4 g |
| z toho cukr | 0,3 g |
| vláknina | 12 g |
| bílkoviny | 29 g |
| sůl | 0,04 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|