Zotter Schokolade Bio všechno nejlepší, 70 g
Plněné mangem a citronovou ganache!
110,00 Kč
(1 571,43 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ovocná a svěží
- s hořkou čokoládou
Popis
Ovocná náplň s mangem doplněná kešu nugátem, citronovou čokoládovou vrstvou a bílou čokoládou. Krásný způsob jak popřát "Všechno nejlepší!"
| Produkt č. | ZSM-16512 |
|---|---|
| Obsah: | 70 g |
| EAN: | 9006403053439 |
| Výrobce č. | 16512 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU, Fair |
| Výživa: | bez lepku |
| Původ: | Rakousko |
| Může obsahovat: | C - vejce, E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Vlastnosti: | bez lepku |
Složení
All the Best
třtinový cukr[3], kakaová hmota[3], kakaové máslo[3], glukózový sirup[1], plnotučné mléko[1], mangové pyré[1], sušené mango[1], citronová šťáva[1], plnotučné sušené mléko[1], jogurt ze sušeného odstředěného mléka[1], sušené odstředěné mléko[1], koncentrát citronové šťávy[1], kešu ořechy[3], sladká syrovátka v prášku[1], sójový lecitin[2], třtinový cukr[3], citronový prášek[1] (koncentrát citronové šťávy[1], kukuřičný škrob[1], cukr[1]), kurkuma[1], kamenná sůl, prášek z vanilkového lusku[1], skořice[1], 70 % minimální obsah kakaové sušiny (v ušlechtilé tmavé čokoládě)
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
- emulgátor / z certifikovaného ekologického zemědělství
- from fair trade, fair trade content in total: 75% / from controlled organic agriculture
Může obsahovat stopy všech druhů ořechů, arašídů, vajec a sezamu.
Nutriční hodnoty
All the Best
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2102 / 502 kj / kcal |
| tuk | 33 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20 g |
| sacharidy | 45 g |
| z toho cukr | 40 g |
| bílkoviny | 5,5 g |
| sůl | 0,2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Zotter Schokolade Bio všechno nejlepší (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.