Zotter Schokolade Bio šťastný zajíček, 70 g
Osvěžující čokoláda!
114,40 Kč 130,00 Kč -12%
(1 634,29 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- vegan
- bez alkoholu
- s citronovým marcipánem
Popis
Ručně zhotovená bio čokoláda Šťastný zajíček značky Zotter je veganská a neobsahuje alkohol. Hořká čokoláda (70 %) je naplněna osvěžujícím citronovým marcipánem a mandlovým nugátem s kousky citronu.
| Produkt č. | ZSM-16921 |
|---|---|
| Obsah: | 70 g |
| EAN: | 9006403077473 |
| Výrobce č. | 16921 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU, Fair |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, E - podzemnici olejnou (arašídy), G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
Složení
marcipán[1] (mandle[1], cukr[1], invertní cukrový sirup[1]), kakaová hmota[2], třtinový cukr[2], mandle[1], 9 % citronový olej[1], kakaové máslo[2], lyofilizované citrony[1] (2 % cukr[1], koncentrát citronové šťávy[1], mango[1], škrob[1]), 2 % koncentrát citronové šťávy[1], invertní cukrový sirup[1], mandlový olej[1], rýžový nápoj v prášku[1] (rýže[1], slunečnicový olej[1], sůl), třtinový cukr[2], sójový lecitin[3], kamenná sůl, zázvorový prášek[1], slunečnicový lecitin[3], prášek z vanilkového lusku[2], 70 % minimální obsah kakaa v hořké čokoládě
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem 49 % / z kontrolovaného bio zemědělství
- emulgátor / z certifikovaného ekologického zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2244 / 536 kj / kcal |
| tuk | 37 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14 g |
| sacharidy | 41 g |
| z toho cukr | 35 g |
| bílkoviny | 9,1 g |
| sůl | 0,06 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|