Alnatura Bio toasty s ovsem a semínky, 350 g
Bez mouky a droždí
90,00 Kč
(257,14 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- z ovsa a olejnatých semen
- zrnitě křupavé
- lehce opéct a podávat teplé
- 4 kusy, již rozdělené
Popis
Alnatura Bio toasty Oves a semínka přináší křupavě výrazný požitek. Základ tvoří celá ovesná zrna a ovesné vločky spolu s 23 % olejnatých semen. Neobsahuje mouku ani droždí. Bio kvalita, která je rychle připravená: stačí krátce ohřát v toustovači a vychutnat si nasladko i naslano. Jedno balení obsahuje 4 již předem rozdělené kousky.
| Produkt č. | MM-243933 |
|---|---|
| Obsah: | 350 g |
| EAN: | 4104420258105 |
| Výrobce č. | 243933 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1164 / 278 kj / kcal |
| tuk | 1,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 25 g |
| sacharidy | 0,8 g |
| z toho cukr | 8,3 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,97 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|