Alnatura Bio zázvorový shot, 250 ml
Ultimátní povzbuzení
90,00 Kč
(360,00 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- zázvorová šťáva (kombinovaná se šťávami)
Popis
Nakopnutí do nového dne nebo mezi jídly? V Alnatura Bio Ginger Shotu se setkává pikantní zázvor s ovocnou sladkostí. Šťáva je doladěná jablečnou, grapefruitovou a dalšími ovocnými šťávami, a stává se tak každodenním společníkem.
Tip: Chcete-li zjemnit pálivost, nařeďte šťávu vodou.
| Produkt č. | MM-242080 |
|---|---|
| Obsah: | 250 ml |
| EAN: | 4104420255388 |
| Výrobce č. | 242080 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 167 / 40 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 10 g |
| z toho cukr | 10 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|