Alnatura Bio ovesné sušenky, 250 g
Křupavé sušenkové potěšení
50,00 Kč
(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- základ z celozrnných ovesných vloček
- všestranné použití
- praktické na cesty
Popis
Alnatura Bio ovesné cookies přinášejí při každém soustu jemně křupavý požitek. Na bázi celozrnných ovesných vloček mají všestranné využití. Hodí se jako svačinka, dezert i k pečení. Navíc jsou praktické na cesty.
| Produkt č. | MM-240176 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420253865 |
| Výrobce č. | 240176 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Může obsahovat: | C - vejce, F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1964 / 469 kj / kcal |
| tuk | 20 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,6 g |
| sacharidy | 62 g |
| z toho cukr | 18 g |
| vláknina | 6,4 g |
| bílkoviny | 7 g |
| sůl | 0,65 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|