Zotter Schokolade Bio Karamel + citron, 70 g
Vzrušující kombinace sladkého a kyselého!
120,00 Kč
(1 714,29 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- lahodná karamelová couverture
- nejjemnější máslový karamel
- s mandlovým nugátem a citronem
Popis
Okolí jemné karamelové couverture tvoří vrstva jemného karamelu, jenž je rozmíchaný s máslem. Pro ovocný kontrast jsou kyselé křupavé kousky citronu vloženy do vrstvy mandlového nugátu zjemněného bílou čokoládou. Ovocně-sladká pochoutka, která Vaše chuťové pohárky pošle na vzrušující cestu plnou zážitků.
| Produkt č. | ZSM-16937 |
|---|---|
| Obsah: | 70 g |
| EAN: | 9006403076384 |
| Výrobce č. | 16937 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU, Fair |
| Výživa: | bez lepku |
| Původ: | Rakousko |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez lepku |
| Původ suroviny: | Rakousko |
Složení
surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], 13 % mandle[2], máslo[2], šlehačka[2], karamelizovaný mléčný prášek [2] (5 % sušené odstředěné mléko[2], cukr[2]), invertní cukrový sirup[2], lyofilizované citrony[2] (4 % cukr[2], koncentrát citronové šťávy[2], mango[2], škrob[2]), plnotučné sušené mléko[2], karamelové lupínky[2] (3 % surový třtinový cukr[2], glukózový sirup[2], máslo[2], mořská sůl, emulgátor (lecitin[2] (sója))), plnotučné mléko[2], sušené odstředěné mléko[2], kakaová hmota[1], citronový prášek[2] (1 % koncentrát citronové šťávy[2], kukuřičný škrob[2], cukr[2]), sladká syrovátka v prášku[2], třtinový cukr[1], kamenná sůl, emulgátor (lecitin[2] (sója)), koncentrát citronové šťávy[2], prášek z vanilkového lusku[1], skořice[1], okvětní lístky růží[2]
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem 47 % / z kontrolovaného bio zemědělství
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2416 / 577 kj / kcal |
| tuk | 39 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20 g |
| sacharidy | 52 g |
| z toho cukr | 49 g |
| bílkoviny | 5,9 g |
| sůl | 0,53 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|