Zotter Schokolade Bio čokoláda štěstí, 70 g
Váš okamžik hořkosti a sladkosti
110,00 Kč
(1 571,43 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 70% kakaa a slaný karamel
- krémový mandlový nugát
- vynikající francouzský recept
Popis
S touto tabulkou zažijete intenzivní souhru kontrastů. Jakmile se prolomí skořápka ze 70% hořké ušlechtilé čokolády, na Vašem jazyku se rozvine kombinace jemného mandlového nugátu a tekutého francouzského slaného karamelu. Jemná špetka soli zajišťuje dokonalou rovnováhu se sladkostí karamelu, zatímco lehounká mléčně čokoládová nota chuť harmonicky a elegantně završuje.
| Produkt č. | ZSM-16983 |
|---|---|
| Obsah: | 70 g |
| EAN: | 9006403083306 |
| Výrobce č. | 16983 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU, Fair |
| Původ: | Rakousko |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
Složení
surový třtinový cukr[2], kakaová hmota[2], 15 % mandle[1], máslo[1], kakaové máslo[2], šlehačka[1], invertní cukrový sirup[1], plnotučné sušené mléko[1], plnotučné mléko[1], třtinový cukr[2], 0,4 % kamenná sůl, sušené odstředěné mléko[1], 0,3 % Fleur de Sel, emulgátor (sójový lecitin[1]), koncentrát citronové šťávy[1], zázvorový prášek[1], prášek z vanilkového lusku
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
- z fair trade, celkový podíl fair trade: 56 % / z kontrolovaného bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2361 / 564 kj / kcal |
| tuk | 41 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20 g |
| sacharidy | 41 g |
| z toho cukr | 37 g |
| bílkoviny | 7,3 g |
| sůl | 0,7 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Zotter Schokolade Bio čokoláda štěstí (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.