Wiberg Berry Sun směs, 300 g
Ke studeným dezertům a ovocným salátům!
270,00 Kč
(900,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- přírodní aroma
- intenzivní barva
- bobulovitá chuť
Popis
Berry Sun od WIBERG je perfektním doplňkem studených dezertů. Chuťově směs zaujme nuancemi bobulí. Prášek je obzvláště barevný a ideální pro dezerty.
Kulinářské použití
- na studené dezerty;
- pro přípravu ovoce a salátů;
- k dozdobení, zdobení a dochucení.
Složení
glukóza, přírodní příchuť, bramborový škrob, barvicí rostlinné výtažky (ibišek, ředkev, jablko, černý rybíz), koření, okyselovací prostředek (kyselina citronová (E330))
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1633 / 390 kj / kcal |
| tuk | 0,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 94 g |
| z toho cukr | 87 g |
| bílkoviny | 0 g |
| sůl | 0,07 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Rakousko, www.wiberg.eu/de |
|---|