Dětské müsli a kaše pro naše nejmenší

Vsaďte na kvalitu!

Dětské müsli a kaše pro ty nejmenší od předních výrobců.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Dětské müsli a kaše: 24 produktů

Holle Bio celozrnné dětské müsli - Demeter

Holle Bio celozrnné dětské müsli -​ Demeter, 250 g

  • pečlivě vybrané zrno Demeter
  • jemné bio celozrnné vločky
  • od 6. měsíce
82,93 Kč 100,00 Kč (331,72 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Himmeltau Krupicový nápoj se včelím medem

Himmeltau Krupicový nápoj se včelím medem, 405 ml

  • krémový a mléčný
  • lze skladovat v nechlazeném stavu
  • bez konzervačních látek
73,94 Kč 90,00 Kč (182,57 Kč / l)

Doručení do 08. října

Holle Lama Loops bio křupavé cereálie

Holle Lama Loops bio křupavé cereálie, 125 g

  • od 1. roku
  • ae sladkostí ovoce
  • puffované cereálie
53,72 Kč 60,00 Kč (429,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio junior müsli s kukuřičnými lupínky - Demeter

Holle Bio junior müsli s kukuřičnými lupínky -​ Demeter, 250 g

  • od 10. měsíce
  • veganský recept
  • bez přidaného cukru
80,69 Kč 90,00 Kč (322,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Holle Choco Chipmunk bio křupavé cereálie

Holle Choco Chipmunk bio křupavé cereálie, 125 g

  • od 1. roku
  • pro celou rodinu
  • s FairTrade kakaem
53,72 Kč 60,00 Kč (429,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Holle Bio junior müsli s ovocem - Demeter

Holle Bio junior müsli s ovocem -​ Demeter, 250 g

  • od 10. měsíce
  • bez sladidel
  • bez laktózy, veganské
80,69 Kč 90,00 Kč (322,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Holle Bio Porridge Purple Panther

Holle Bio Porridge Purple Panther, 200 g

  • od 1 roku
  • z ovesných a špaldových vloček
  • s borůvkami
69,45 Kč 80,00 Kč (347,25 Kč / kg)

Doručení do 08. října

HiPP Bio 7-zrnné müsli "Dobré ráno“

HiPP Bio 7-​zrnné müsli "Dobré ráno“, 200 g

  • od 12. měsíce
  • bez přidaných aromat a cukru
  • s vysoce kvalitními celozrnnými obilovinami
73,94 Kč 90,00 Kč (369,70 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Holle Bio müsli s malinami a jahodou

Holle Bio müsli s malinami a jahodou, 200 g

  • od 1. roku věku
  • bez mléka a vegan
  • s malinami a jahodami
73,94 Kč 90,00 Kč (369,70 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Mamuko Organic Raw Buckwheat Porridge

Mamuko Organic Raw Buckwheat Porridge, 200 g

  • od 4 měsíců
  • přirozeně jemně sladká chuť
  • bez mléka a soli
103,16 Kč 120,00 Kč (515,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Freche Freunde Bio müsli s banánem, jablkem a borůvkami

Freche Freunde Bio müsli s banánem, jablkem a borůvkami, 220 g

  • od 12. měsíce
  • snadno se žvýká
  • uzavíratelný sáček
85,18 Kč 100,00 Kč (387,18 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Mamuko Organic Oat Porridge

Mamuko Organic Oat Porridge, 200 g

  • od 4 měsíců
  • z celozrnné ovesné mouky
  • bez přidané soli a cukru
103,16 Kč 120,00 Kč (515,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Mamuko Organic Rice Porridge

Mamuko Organic Rice Porridge, 200 g

  • od 4 měsíců
  • ideální pro zahájení příkrmů
  • bez mléka a soli
103,16 Kč 120,00 Kč (515,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Mamuko Organic Oat and Corn Porridge

Mamuko Organic Oat and Corn Porridge, 200 g

  • od 6 měsíců
  • oves a kukuřice
  • bez mléka a soli
103,16 Kč 120,00 Kč (515,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Mamuko Organic Buckwheat Porridge

Mamuko Organic Buckwheat Porridge, 200 g

  • od 6 měsíců
  • 100% tepelně upravená pohanka
  • bez mléka a soli
103,16 Kč 120,00 Kč (515,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Oat, Raw Buckwheat, Barley, Spelt Wheat and Rye Porridge

Mamuko Organic Oat, Raw Buckwheat, Barley, Spelt Wheat and Rye Porridge, 200 g

  • od 6 měsíců
  • dobrá základní kaše k dochucení
  • bez přidané soli a cukru
103,16 Kč 120,00 Kč (515,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio snídaňové kroužky s jablkem a jahodami

Freche Freunde Bio snídaňové kroužky s jablkem a jahodami, 125 g

  • od 12. měsíce
  • složky vhodné pro děti
  • chutnají skvěle s mlékem nebo jogurtem
69,45 Kč 80,00 Kč (555,60 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Oat, Raw Buckwheat and Barley Porridge

Mamuko Organic Oat, Raw Buckwheat and Barley Porridge, 200 g

  • od 6 měsíců
  • zdravé obiloviny
  • bez přidané soli a cukru
103,16 Kč 120,00 Kč (515,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Holle Bio celozrnné Bircher müsli - Demeter

Holle Bio celozrnné Bircher müsli -​ Demeter, 200 g

  • od 1 roku
  • 100% bio ingredience
  • s jablky, rozinkami a mandlemi
69,45 Kč 80,00 Kč (347,25 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Spelt Wheat, Buckwheat and Rice Porridge

Mamuko Organic Spelt Wheat, Buckwheat and Rice Porridge, 200 g

  • od 6 měsíců
  • vysoký obsah vlákniny
  • bez mléka a soli
103,16 Kč 120,00 Kč (515,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Crushed Barley, Raw Buckwheat and Oat Porridge

Mamuko Organic Crushed Barley, Raw Buckwheat and Oat Porridge, 200 g

  • od 12 měsíců
  • z celozrnných obilovin
  • s vysokým obsahem vlákniny
103,16 Kč 120,00 Kč (515,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Organic Crushed Barley, Spelt Wheat, Rye, Raw Buckwheat and Oat Porridge

Mamuko Organic Crushed Barley, Spelt Wheat, Rye, Raw Buckwheat and Oat Porridge, 200 g

  • od 12 měsíců
  • šetrná příprava
  • z celozrnných obilovin
103,16 Kč 120,00 Kč (515,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

HiPP Bio křupavé müsli

HiPP Bio křupavé müsli, 200 g

  • od 15. měsíce
  • bez přidaného cukru
  • bez přidaných aromatických látek
73,94 Kč 90,00 Kč (369,70 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Bio celozrnné ovesné kuličky s kakaem, hrozny a jablkem

FRUCHTBAR Bio celozrnné ovesné kuličky s kakaem, hrozny a jablkem, 125 g

  • od 12. měsíce
  • veganské power müsli
  • bez přídatných látek
64,95 Kč 80,00 Kč (519,60 Kč / kg)

Doručení do 14. října