Tyrrells - prvotřídní brambory a jedinečné chutě

Neodolatelně křupavé!

Filtrovat a seřadit

Ceny
Filtr

Tyrrells: 4 produkty

Tyrrells Chips mature cheddar & chive

Tyrrells Chips mature cheddar & chive, 150 g

  • s pikantní pažitkou
  • pro fanoušky milovníky sýrů
90,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 15. října

Tyrrells Chips Furrows Sea Salt & Vinegar

Tyrrells Chips Furrows Sea Salt & Vinegar, 150 g

  • jemný kořeněný octový tón
  • extra křupavé
  • ručně smažené
90,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 15. října

Tyrrells Chips Truffle & Sea Salt

Tyrrells Chips Truffle & Sea Salt, 135 g

  • s mořskou solí a jemnými lanýži
  • extra křupavé
  • limitovaná edice
90,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 15. října

Tyrrells Chips lightly sea salted

Tyrrells Chips lightly sea salted, 150 g

  • z nejlepších brambor
  • se špetkou mořské soli
  • smažené ve slunečnicovém oleji
90,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 15. října

Tyrrells kombinuje prvotřídní brambory a jedinečné chutě. Tyto jemné pochoutky se vyrábějí na farmě Tyrrells Court Farm v Herefordshire. Bramborová pole a nejlepší odrůdy ze sklizně končí přímo ve výrobě. Díky speciálnímu výrobnímu procesu jsou produkty Tyrrells jednoduše neodolatelně křupavé - Vaši kolegové poznají, co jíte, na míle daleko.