Toppits - praktická řešení pro uchování čerstvých potravin, pečení a vaření

Toppits představuje promyšlené produkty, které Vám usnadní každodenní práci v kuchyni i celé domácnosti. Najdete zde praktická řešení pro uchování čerstvosti potravin, vaření, pečení, mražení i skladování.

Filtrovat a seřadit

Ceny
Filtr

Toppits: 6 produktů

Toppits Pečicí papír do horkovzdušných fritéz

Toppits Pečicí papír do horkovzdušných fritéz, 20 ks

  • nepřilnavý povrch
  • materiál odolný proti mastnotě
  • ideální na hranolky, nugetky a další
70,00 Kč (3,50 Kč / ks)

Doručení do 08. října

Toppits Zipper® univerzální sáčky, 1 l

Toppits Zipper® univerzální sáčky, 1 l, 12 ks

  • vhodné do myčky nádobí
  • odolné proti roztržení a nepropustné
  • ideální ke zmrazení
80,00 Kč (6,67 Kč / ks)

Doručení do 08. října

Toppits Potravinářská fólie

Toppits Potravinářská fólie

  • samodržící
  • Easy-Cut-System®
  • chrání před zápachem
70,00 Kč

Doručení do 08. října

Toppits Pečicí archy

Toppits Pečicí archy, 1 ks

  • nepřilnavý povrch
  • protiskluzová základna
  • odolné vůči teplu
80,00 Kč

Doručení do 21. října

Toppits Alobal, 50 m role

Toppits Alobal, 50 m role

  • tepelně odolný
  • odolný proti roztržení a rozměrově stabilní
  • všestranný do kuchyně a na gril
180,00 Kč

Doručení do 21. října

Toppits Zipper® univerzální sáčky, 3 l

Toppits Zipper® univerzální sáčky, 3 l, 8 ks

  • vhodné do myčky nádobí
  • odolné proti roztržení a nepropustné
  • ideální ke zmrazení
80,00 Kč (10,00 Kč / ks)

Momentálně není k dispozici