STAUD‘S Tropic ovocná pomazánka, 250 g
Letní atmosféra u snídaně!
140,00 Kč
(560,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- obsah ovoce 70 %
- ananas, mango, broskve, banány a maracuja
Popis
Co takhle trochu letní atmosféry u snídaně? Ovocná pomazánka Tropic od společnosti STAUD'S chutná úžasně tropicky a exoticky. Obsahuje 70 % ovoce a je vyrobena z ananasu, broskví, manga, banánů a maracuji.
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 729 / 174 kj / kcal |
| tuk | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 41 g |
| z toho cukr | 41 g |
| bílkoviny | <0,5 g |
| sůl | 0 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Rakousko, www.stauds.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro STAUD‘S Tropic ovocná pomazánka (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.