Koření - sleva 10 % a více

Ušetřete na kvalitním a lahodném koření!

V této kategorii naleznete koření se slevou 10 % a více!

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Koření: 1 - 30 z 1311 produktů

Kandisin Classic, tekuté

Kandisin Classic, tekuté, 225 ml

  • na vaření a pečení
  • ideální pro slazení bez kalorií
  • na ovoce, do pudinků a dezertů
73,94 Kč 90,00 Kč (328,62 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kandisin Classic, tabletky

Kandisin Classic, tabletky, Náplň (1200 ks) (90 g)

  • žádné kalorie
  • ideální pro slazení kávy a čaje
  • na bázi sacharinu a cyklamátu
136,88 Kč 160,00 Kč (1 520,89 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Uzená paprika - sladká

La Chinata Uzená paprika -​ sladká, Doplňující balení, 1kg

  • sklizena a tříděna ručně
  • uzena na dubovém dřevě
  • nádherné vůně
505,52 Kč 569,00 Kč (505,52 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Herbaria Bio Tajine Marrakesch kořenící směs

Herbaria Bio Tajine Marrakesch kořenící směs, 100 g

  • marocké koření
  • pro tradiční tagine pokrmy
  • i také na dušené maso
195,32 Kč 220,00 Kč (1 953,20 Kč / kg)

Doručení do 08. října

La Chinata Uzená paprika - pálivá

La Chinata Uzená paprika -​ pálivá, Doplňující balení, 500 g

  • sklizena a tříděna ručně
  • uzena na dubovém dřevě
  • nádherné vůně
276,24 Kč 310,00 Kč (552,48 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio cejlonská skořice - mletá

Sonnentor Bio cejlonská skořice -​ mletá, 40 g

  • nasládlá jemná chuť
  • čerstvé koření
  • všestranné použití
60,46 Kč 70,00 Kč (1 511,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kandisin Stevia, tabletky

Kandisin Stevia, tabletky, 300 ks (21 g)

  • ideální pro slazení kávy a čaje
  • z rostlinného zdroje
  • bez kalorií
136,88 Kč 160,00 Kč (6 518,10 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Stay Spiced! Umami koření

Stay Spiced! Umami koření, 70 g

  • bez glutamátu a zvýrazňovačů chuti
  • univerzální
  • ideální do kreativní kuchyně
184,08 Kč 210,00 Kč (2 629,71 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Wiener Zucker Hnědý cukr

Wiener Zucker Hnědý cukr, 500 g

  • karamelizovaný
  • rafinovaný sirupem z cukrové třtiny
  • ideální pro křehké těsto a perník
80,69 Kč 90,00 Kč (161,38 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Rapunzel Bio bylinná sůl v dóze

Rapunzel Bio bylinná sůl v dóze, 125 g

  • nejodizovaná
  • přírodní
  • s bylinkami a zeleninou
46,97 Kč 60,00 Kč (375,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ankerkraut "Magic Dust" BBQ-Rub koření

Ankerkraut "Magic Dust" BBQ-​Rub koření, 750 g

  • originální americký recept
  • jednoduchá příprava
  • jemně pálivá
460,56 Kč 519,00 Kč (614,08 Kč / kg)

Doručení do 08. října

TNT - cukr (tonka fazole a tahitská vanilka)

Stay Spiced! TNT -​ cukr (tonka fazole a tahitská vanilka), 70 g

  • hospodárný
  • velmi intenzivní aroma
  • vylepšuje dezerty i nápoje
298,71 Kč 340,00 Kč (4 267,29 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio Pískavice modrá - mletá

Sonnentor Bio Pískavice modrá -​ mletá, 40 g

  • výjimečná barva
  • kořenitá vůně
  • všestranné použití
62,71 Kč 70,00 Kč (1 567,75 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio Umami směs koření

Sonnentor Bio Umami směs koření, 60 g

  • vydatná úprava jídla
  • hříbky, pastinák a další
  • vegan, bez kvasnic a česneku
114,40 Kč 130,00 Kč (1 906,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio česnek - granulát

Sonnentor Bio česnek -​ granulát, 40 g

  • dodá jiskru Vašim pokrmům
  • intenzivní ostrá vůně
  • všestranné využití
62,71 Kč 70,00 Kč (1 567,75 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Rapunzel Bio melasa z cukrové třtiny

Rapunzel Bio melasa z cukrové třtiny, 300 g

  • jemně hořká
  • nerafinovaná
  • bez přídatných látek
69,45 Kč 80,00 Kč (231,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio pepř černý

Sonnentor Bio pepř černý, Celý, 55 g

  • ručně balený
  • jemné vůně
  • intenzivní chuti
76,19 Kč 90,00 Kč (1 385,27 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Wiener Zucker Hnědý kandovaný cukr

Wiener Zucker Hnědý kandovaný cukr, 500 g

  • karamelizovaný
  • ideální pro horké nápoje
  • vynikající přísada na pečení dortů a sušenek
91,92 Kč 110,00 Kč (183,84 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Dr. Oetker Vanilinový cukr

Dr. Oetker Vanilinový cukr, 10 balení

  • osvědčená přísada na pečení
  • do všech dezertů
  • vhodný i do nápojů
51,47 Kč 60,00 Kč (643,38 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Herbaria Bio Trüffelglück kořenící směs

Herbaria Bio Trüffelglück kořenící směs, 110 g

  • ideální na rizoto a dušená jídla
  • hodí se také k těstovinám a salátům
  • se sladkým kaštanem a houbami
229,04 Kč 260,00 Kč (2 082,18 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Paella Seasoning koření

La Chinata Paella Seasoning koření, 48 g

  • s mletou uzenou paprikou
  • bez barviv a konzervantů
  • 4 sáčky (po 12 g)
87,43 Kč 100,00 Kč (1 821,46 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor Bio hřebíček

Sonnentor Bio hřebíček, Celý, 35 g

  • intenzivní chuť
  • všestranné využití
  • základ pro směs "Pěti koření"
78,44 Kč 90,00 Kč (2 241,14 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kandisin Stevia, tekutá

Kandisin Stevia, tekutá, 125 ml

  • pro slazení ovoce a ovocných salátů
  • na vaření a pečení
  • bez kalorií
114,40 Kč 130,00 Kč (915,20 Kč / l)

Doručení do 08. října

Rapunzel Bio vývar, s bio droždím

Rapunzel Bio vývar, s bio droždím, 500 g

  • klasická příchuť vývaru
  • s bio obilnými kvasnicemi
  • čisté zeleninové koření
184,08 Kč 210,00 Kč (368,16 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Wiberg Barevný pepř

Wiberg Barevný pepř, 43 g

  • směs pepře
  • příjemně pálivý a aromatický
  • vysoce kvalitní keramický mlýnek
47,32 Kč 100,00 Kč (1 100,47 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Spice for Life Timut pepř - nepálský sečuánský pepř

Spice for Life Timut pepř -​ nepálský sečuánský pepř, 60 g

  • ušlechtilý a všestranný
  • grapefruitové aroma
  • mírná ostrost
159,36 Kč 180,00 Kč (2 656,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ankerkraut Červený kampotský pepř

Ankerkraut Červený kampotský pepř, 70 g

  • původem z Kambodži
  • vzácný
  • ušlechtilá odrůda
206,56 Kč 230,00 Kč (2 950,86 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ankerkraut Černý kampotský pepř

Ankerkraut Černý kampotský pepř, 80 g

  • lahodné aroma
  • příjemná ostrost
  • ideální k masitým pokrmům
206,56 Kč 230,00 Kč (2 582,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Uzená paprika - hořkosladká

La Chinata Uzená paprika -​ hořkosladká, Dóza, 70 g

  • sklizeno a tříděno ručně
  • vyrobeno z těch nejlepších chilli papriček
  • nádherné vůně
85,18 Kč 100,00 Kč (1 216,86 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Sonnentor "Dobrá nálada" bio směs s květy

Sonnentor "Dobrá nálada" bio směs s květy, Balení, 25 g

  • chutě italské kuchyně
  • květinové aroma
  • všestranné použití
103,16 Kč 120,00 Kč (4 126,40 Kč / kg)

Doručení do 08. října