Rapunzel - oleje a octy

Kvalitní výrobky!

Oleje a octy značky Rapunzel.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Oleje a octy: 9 produktů

Rapunzel Bio olej na smažení a pečení

Rapunzel Bio olej na smažení a pečení, 1 l

  • nejčistší slunečnicový olej
  • neutrální chuť
  • vysoce tepelně zpracovatelný
210,00 Kč (210,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio kokosový olej - jemný

Rapunzel Bio kokosový olej -​ jemný, 200 g

  • neutrální chuť a tepelná odolnost
  • ideální na pečení, smažení a další účely
  • FairTrade ze Srí Lanky
110,00 Kč (550,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Rapunzel Bio extra panenský ovocný olivový olej

Rapunzel Bio extra panenský ovocný olivový olej, 1 l

  • ovocná chuť
  • na krátké smažení a studené pokrmy
  • lisován při nízké teplotě
589,00 Kč (589,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio panenský kokosový olej

Rapunzel Bio panenský kokosový olej, 432 ml

  • lisováno mechanicky (bez tepla)
  • na smažení, fritování, pečení a další účely
  • přírodní produkt z FairTrade
210,00 Kč (486,11 Kč / l)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio panenský řepkový olej

Rapunzel Bio panenský řepkový olej, 0,50 l

  • jemný a výživný
  • obsahuje omega-3 mastné kyseliny
  • pro studené pokrmy a mírné vaření v páře
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio panenský sezamový olej

Rapunzel Bio panenský sezamový olej, 0,50 l

  • jemně oříškový
  • vysoká kvalita výroby
  • ideální pro asijské pokrmy
260,00 Kč (520,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio salátový olej

Rapunzel Bio salátový olej, 500 ml

  • jemně vyladěný
  • jemná chuť
  • z řepkového a sezamového oleje
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Polyfenolia extra panenský olivový olej

Rapunzel Bio Polyfenolia extra panenský olivový olej, 250 ml

  • hojný výskyt polyfenolů
  • jemně štiplavá chuť
  • z olivových hájů
340,00 Kč (1 360,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Citrolive olivový olej s citronovým olejem

Rapunzel Bio Citrolive olivový olej s citronovým olejem, 100 ml

  • středomořský topping olej
  • zdokonaluje antipasti a další
  • 100% lisovaný za studena
140,00 Kč (1 400,00 Kč / l)

Doručení do 07. října