Rapunzel Rajčatový protlak, 200 g

Zralé na slunci a zpracované čerstvě ze sklizně

70,00 Kč

(350,00 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 g

Skladem od 12. října

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doručení do středa, 14. října

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • veganský recept
  • jednoduše koncentrovaný
  • všestranný

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Il pomodoro più buono 'Vintage' rajčata San Marzano, 400 g

Rapunzel Rajčatový protlak, 200 g 70,00 Kč (350,00 Kč / kg)
Il pomodoro più buono 'Vintage' rajčata San Marzano, 400 g 90,00 Kč (225,00 Kč / kg)
Celková cena: 160,00 Kč
Popis

Pro výrobu tohoto rajčatového protlaku se pečlivě vybírají na slunci vyzrálá rajčata, která se ihned po sklizni rozdrtí a šetrně zahustí ve vakuu. Díky tomuto způsobu zpracování se optimálně zachovává jejich intenzivní ovocné aroma i přirozeně obsažené látky. Vychutnejte si ve své kuchyni autentickou chuť Itálie a dodejte omáčkám, polévkám i středomořským pokrmům jemný, aromatický nádech.

Produkt č. BIOG-209128
Obsah: 200 g
EAN: 4006040004400
Výrobce č. 209128
Značka (výrobce): Rapunzel
Značka kvality: Bio certifikace podle nařízení ES o ekologickém zemědělství, EU Bio
Výživa: veganská, vegetariánská
Informace ke skladování: Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla.
Složení

rajčata[1]

  1. z certifikované bio produkce
Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty pro/na 100 g
Energie/energetická hodnota 368 / 88 kj / kcal
tuk 0,3 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 14,5 g
  z toho cukr 10 g
vláknina 2,9 g
bílkoviny 3,9 g
sůl <0,04 g
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Provozovatel potravinářského podniku: RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Německo, www.rapunzel.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Rapunzel Rajčatový protlak (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder