Kürbishof Koller - lahodné dýňové kreace

Jemné dýňové pochoutky!

V Kürbishof Koller vznikají ty nejvybranější dýňové speciality, které vyvolávají úžas i u zhýčkaných chuťových buněk. Oleje z dýňových semínek, chutney a pesta prezentují celou škálu chutí štýrských dýní a okouzlují svou jedinečnou vůní a dokonalou chutí.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značka kvality
Filtr

Kürbishof Koller: 16 produktů

Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v lahvi

Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v lahvi, 1 l

  • z CHZO
  • tradiční zpracování
  • ořechové aroma
674,10 Kč 749,00 Kč (674,10 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v dóze

Kürbishof Koller Štýrský dýňový olej CHZO v dóze, 0,50 l

  • z CHZO
  • příchuť s vůní ořechů
  • tradiční zpracování
366,15 Kč 410,00 Kč (732,30 Kč / l)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Mini tykve v medové marinádě

Kürbishof Koller Mini tykve v medové marinádě, 200 g

  • křupavá pochoutka
  • z tykve Patisson
  • ideální pro sýrové mísy
195,32 Kč 220,00 Kč (976,60 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Dýňová mouka

Kürbishof Koller Dýňová mouka, 500 g

  • vedlejší produkt
  • k zahušťování polévek
136,88 Kč 160,00 Kč (273,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Pesto z dýňových semínek

Kürbishof Koller Pesto z dýňových semínek, 100 g

  • všestranné použití
  • do špaget a gnocchi
  • ideální s rajčaty a mozzarellou
195,32 Kč 220,00 Kč (1 953,20 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Dýňové sádlo s lanýži

Kürbishof Koller Dýňové sádlo s lanýži, 90 g

  • s černými lanýži
  • s olejem z bílých lanýžů
  • jemná konzistence
240,28 Kč 270,00 Kč (2 669,78 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Hořčice z dýňových semínek

Kürbishof Koller Hořčice z dýňových semínek, 180 g

  • mírně nasládlá
  • jemně pikantní
  • s dýňovými semínky
184,08 Kč 210,00 Kč (1 022,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Dýňová semínka s čokoládou a červeným vínem

Kürbishof Koller Dýňová semínka s čokoládou a červeným vínem, 80 g

  • jemně tříděná
  • čerstvá
  • skvělá alternativa
125,64 Kč 140,00 Kč (1 570,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Lanýžové sádlo

Kürbishof Koller Lanýžové sádlo, 90 g

  • z vepřového masa
  • s lanýžovým olejem
  • ideální na svačiny
298,71 Kč 340,00 Kč (3 319,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Dýňová semínka se skořicí a vanilkou

Kürbishof Koller Dýňová semínka se skořicí a vanilkou, 80 g

  • jemně tříděné
  • lahodné
  • ideální na svačinu
125,64 Kč 140,00 Kč (1 570,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Dýňová semínka s čokoládou a pomerančem

Kürbishof Koller Dýňová semínka s čokoládou a pomerančem, 80 g

  • pečlivě zpracovaná
  • ovocný zážitek
  • lahodná sousta
118,89 Kč 140,00 Kč (1 486,13 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Pražená a solená dýňová semínka

Kürbishof Koller Pražená a solená dýňová semínka, 80 g

  • do salátů a teplých pokrmů
  • pečlivě zpracovaná
  • v papírovém sáčku
125,64 Kč 140,00 Kč (1 570,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Fazole šarlatové ze Štýrska

Kürbishof Koller Fazole šarlatové ze Štýrska, 500 g

  • obsahují bílkoviny
  • pečlivě zpracované
  • z Rakouska
184,08 Kč 210,00 Kč (368,16 Kč / kg)

Doručení do 13. října

Kürbishof Koller Dýňové sádlo

Kürbishof Koller Dýňové sádlo, 90 g

  • z vepřového masa
  • s nasekanými dýňovými semínky
  • na čerstvý chléb
229,04 Kč 260,00 Kč (2 544,89 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Kürbishof Koller Dýňové těstoviny

Kürbishof Koller Dýňové těstoviny, 350 g

  • z dýňové dužiny
  • jemně nasládlá chuť
  • bez vajec
168,35 Kč 190,00 Kč (481,00 Kč / kg)

Doručení do 13. října

Kürbishof Koller Dýňové sušenky

Kürbishof Koller Dýňové sušenky, 150 g

  • s kousky hořké čokolády
  • pro ty, kteří mají chuť na sladké
  • ruční výroba
276,24 Kč 310,00 Kč (1 841,60 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici