KOTÁNYI - jednotlivá koření

Je na čase si to řádně opepřit!

Jednotlivá koření KOTÁNYI.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky
Filtr

Jednotlivá koření: 1 - 30 z 57 produktů

KOTÁNYI Speciální sladká paprika

KOTÁNYI Speciální sladká paprika, 250 g

  • do všech druhů gulášů
  • typický ovocný paprikový nádech
  • jemné ovocné aroma
170,00 Kč (680,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Mletý kmín

KOTÁNYI Mletý kmín, 40 g

  • příjemně svěží
  • do polévek a dušených pokrmů
  • dodává kořeněně sladkou vůni
90,00 Kč (2 250,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Česnek granulovaný

KOTÁNYI Česnek granulovaný, 545 g

  • jemné pálení na jazyku
  • kořeněná intenzivní chuť
  • chutná ostřeji
310,00 Kč (568,81 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Granulovaný česnek

KOTÁNYI Granulovaný česnek, 70 g

  • ostrá chuť
  • mírně nasládlý
  • neuvěřitelně univerzální
90,00 Kč (1 285,71 Kč / kg)

Doručení do 14. října

KOTÁNYI Hříbky

KOTÁNYI Hříbky, 20 g

  • pro dušené houby, nádivky a těstovinové pokrmy
  • zjemňuje omáčky a polévky
  • ořechová jemná chuť
130,00 Kč (6 500,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Pikantní česnek

KOTÁNYI Pikantní česnek, 48 g

  • pikantní a jemně sladký
  • pro asijskou kuchyni
  • zjemňuje mušle a ratatouille
110,00 Kč (2 291,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Uzená paprika

KOTÁNYI Uzená paprika, 70 g

  • ideální pro rybí pokrmy
  • jemně nasládlá chuť
  • uzená na dubovém dřevě
80,00 Kč (1 142,86 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Speciální sladká paprika

KOTÁNYI Speciální sladká paprika, 400 g

  • aromatická jemná ovocná chuť
  • výborně se hodí na guláš a kuře na paprice
  • jemné aroma a sytě červená barva
260,00 Kč (650,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Bio mletá skořice

KOTÁNYI Bio mletá skořice, 52 g

  • pečlivě sklizená a zpracovaná
  • vybrané suroviny
  • původ: Indonésie
110,00 Kč (2 115,38 Kč / kg)

Doručení do 14. října

KOTÁNYI Fenykl celý

KOTÁNYI Fenykl celý, 28 g

  • aroma podobné anýzu
  • pro chutné pokrmy
  • ideální jako koření a domácí prostředek
80,00 Kč (2 857,14 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Mletý kardamom

KOTÁNYI Mletý kardamom, 10 g

  • aromatický v chlebu a pečivu
  • orientální v kávě i čaji
80,00 Kč (8 000,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Mleté nové koření

KOTÁNYI Mleté nové koření, 20 g

  • kořeněná vůně
  • skutečné aroma
  • skvělé na pečení
80,00 Kč (4 000,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Mletý hřebíček

KOTÁNYI Mletý hřebíček, 20 g

  • harmonicky ladí se skořicí a muškátovým oříškem
  • dávkujte střídmě
80,00 Kč (4 000,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Mletá kurkuma

KOTÁNYI Mletá kurkuma, 50 g

  • pikantní příchuť
  • jasná barva
  • žluté koření
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Cibulové granule

KOTÁNYI Cibulové granule, 40 g

  • na saláty, polévky a hamburgery
  • sladká a pikantní chuť
  • decentní aroma
90,00 Kč (2 250,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října

KOTÁNYI Celý muškátový oříšek

KOTÁNYI Celý muškátový oříšek, 9 g

  • silně pikantní
  • hořkosladké nóty
  • na bramborové pokrmy a pečení
80,00 Kč (8 888,89 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Bio mletý zázvor

KOTÁNYI Bio mletý zázvor, 43 g

  • vynikající do pečiva, kompotů a svařeného vína
  • hřejivý charakter
  • citrusové nóty
110,00 Kč (2 558,14 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Celé nové koření

KOTÁNYI Celé nové koření, 18 g

  • kořeněná vůně
  • výrazné aroma
  • ideální pro marinády, zvěřinu a nakládanou zeleninu
80,00 Kč (4 444,44 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Mletá skořice

KOTÁNYI Mletá skořice, 25 g

  • lahodné aroma
  • oblíbené u malých i velkých
80,00 Kč (3 200,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Mletý kmín

KOTÁNYI Mletý kmín, 29 g

  • anýzové aroma
  • důležitá přísada
  • jemně nasládlá chuť
80,00 Kč (2 758,62 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Pražená cibule

KOTÁNYI Pražená cibule, 280 g

  • smažená pečená cibule
  • typická aromatická chuť
  • ideální koření pro pečenou cibuli
210,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Fenykl celý

KOTÁNYI Fenykl celý, 280 g

  • pro sladké i slané pokrmy
  • anýzový a sladce aromatický tón
170,00 Kč (607,14 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Hřebíček celý

KOTÁNYI Hřebíček celý, 30 g

  • praktická uzavíratelná nádoba
  • vynikající také v punči o bowle
90,00 Kč (3 000,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Hořčičná semínka, žlutá celá

KOTÁNYI Hořčičná semínka, žlutá celá, 48 g

  • všestranné použití
  • na vaření, smažení a marinování
  • jemná, ořechová - pikantní
80,00 Kč (1 666,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Bio sladká paprika

KOTÁNYI Bio sladká paprika, 55 g

  • zjemňuje rybí pokrmy a polévky
  • pikantní a mírně sladká
  • jemně mletá
110,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října

KOTÁNYI Mletá skořice

KOTÁNYI Mletá skořice, 312 g

  • ideální pro chladné období
  • sladká
  • pikantně-hřejivá
230,00 Kč (737,18 Kč / kg)

Doručení do 14. října

KOTÁNYI Bio kmín celý

KOTÁNYI Bio kmín celý, 55 g

  • bylinný a pikantní
  • ideální na chléb a pečivo
  • zjemňuje zeleninové a bramborové pokrmy
110,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října

KOTÁNYI Česneková směs s uzenou solí

KOTÁNYI Česneková směs s uzenou solí, 56 g

  • speciální plnost chuti
  • bez umělých kouřových aromat
  • uzena na bukovém dřevě
110,00 Kč (1 964,29 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Citronová kůra

KOTÁNYI Citronová kůra, 19 g

  • na pečení a jako koření
  • dodává ovocnou chuť
70,00 Kč (3 684,21 Kč / kg)

Doručení do 08. října

KOTÁNYI Pálivá paprika

KOTÁNYI Pálivá paprika, 50 g

  • výrazně pikantní
  • nepříliš ohnivá
70,00 Kč (1 400,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října