Goldblatt - veganské pomazánky a speciality

U Goldblatt najdete seznamy čistě přírodních ingrediencí na rostlinné bázi. Jejich veganské pomazánky jsou ideální do jakéhokoliv sendviče nebo k pikantnímu dochucení pokrmů. Veganské houbové klobásy Mushlings se hodí k bramborovému guláši, chilli sin carne a mnoha dalším pokrmům.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značka kvality Výživa
Filtr

Goldblatt: 6 produktů

Bio High Protein hotové jídlo Cizrnové Curry

Goldblatt Bio High Protein hotové jídlo Cizrnové Curry, 500 g

  • s tofu z Rakouska
  • bez přidaných látek
  • hotové za 3 minuty
260,00 Kč (520,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Bio High Protein hotové jídlo Guláš z vybraných hub

Goldblatt Bio High Protein hotové jídlo Guláš z vybraných hub, 500 g

  • se štýrskými houbami
  • hotové za 3 minuty
  • veganské složení
260,00 Kč (520,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Bio High Protein hotové jídlo Alpine Bowl

Goldblatt Bio High Protein hotové jídlo Alpine Bowl, 500 g

  • hotové za 3 minuty
  • s křupavými dýňovými semínky
  • bez přidaných látek
260,00 Kč (520,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Bio High Protein hotové jídlo Chili con Tempeh

Goldblatt Bio High Protein hotové jídlo Chili con Tempeh, 500 g

  • s fermentovaným tempehem
  • hotové za 3 minuty
  • 100% bio a rostlinné
260,00 Kč (520,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Goldblatt Bio High Protein hotové jídlo Bolo Amore

Goldblatt Bio High Protein hotové jídlo Bolo Amore, 500 g

  • s výrazně kořeněným sójovým mletým masem
  • plná chuť
  • bez přidaných látek
260,00 Kč (520,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Bio High Protein hotové jídlo Oriental Bowl

Goldblatt Bio High Protein hotové jídlo Oriental Bowl, 500 g

  • hotové za 3 minuty
  • 100% veganské složení
  • s výrazně kořeněným sójovým mletým masem
260,00 Kč (520,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici