Galup - pečivo a dorty

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky
Filtr

Pečivo a dorty: 15 produktů

Galup La Colomba

Galup La Colomba, 100 g

  • originální recept s pomerančem
  • kandované ovoce a lískové oříšky
  • křupavá poleva a cukrové vločky
213,10 Kč 310,00 Kč (2 131,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Colomba s citronem a meruňkou

Galup Colomba s citronem a meruňkou, 750 g

  • křupavá oříšková poleva
  • s celými mandlemi a krystalky cukru
  • jemná středomořská chuť
585,48 Kč 839,00 Kč (780,64 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Colomba s černými třešněmi a čokoládou

Galup Colomba s černými třešněmi a čokoládou, 750 g

  • měkké kynuté těsto
  • s kandovanými třešněmi Amarena
  • křupavá lískovo-oříšková poleva
620,45 Kč 889,00 Kč (827,27 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Giangalup

Galup Giangalup, 500 g

  • měkké a jemně upečené
  • elegantní tvar gianduiotto
  • ideální jako doplněk k velikonočnímu obědu
445,62 Kč 639,00 Kč (891,24 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Colomba se 3 čokoládami

Galup Colomba se 3 čokoládami, 750 g

  • bez kandovaného ovoce
  • křupavá lískovooříšková poleva
  • s celými mandlemi a krystalky cukru
620,45 Kč 889,00 Kč (827,27 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Colomba Paradiso

Galup Colomba Paradiso, 750 g

  • s moučkovým cukrem na posypání
  • bez kandovaného ovoce
  • jemná vůně
585,48 Kč 839,00 Kč (780,64 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Colomba Classic

Galup Colomba Classic, 1.000 g

  • přirozeně vyzrálý kvasnicový koláč
  • s oříškovou polevou
  • sladký a aromatický
707,86 Kč 1 019,00 Kč (707,86 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Colomba s hruškami a čokoládou

Galup Colomba s hruškami a čokoládou, 1.000 g

  • s kandovanými hruškami
  • čokoládové kapky a ořechová poleva
  • cukrový posyp a celé mandle
891,43 Kč 1 279,00 Kč (891,43 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Tradiční Colomba

Galup Tradiční Colomba, 750 g

  • tradiční velikonoční pečivo
  • pokrytá lískovou polevou
  • zjemněná celými mandlemi
585,48 Kč 839,00 Kč (780,64 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Colomba s broskví a vanilkou

Galup Colomba s broskví a vanilkou, 750 g

  • zjemněno vanilkou
  • lísková poleva
  • s celými mandlemi a krystalky cukru
585,48 Kč 839,00 Kč (780,64 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Colomba s broskví, čokoládou a amaretto

Galup Colomba s broskví, čokoládou a amaretto, 750 g -​ Papír

  • ovocná a čokoládová
  • s mandlemi a krystalky cukru
  • jemná velikonoční pochoutka
585,48 Kč 839,00 Kč (780,64 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Colomba s malinami a čokoládou

Galup Colomba s malinami a čokoládou, 750 g

  • tradiční velikonoční kynutý koláč
  • s polokandovanými malinami
  • s lískovooříškovou glazurou
585,48 Kč 839,00 Kč (780,64 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Galup Pandoro Klasik

Galup Pandoro Klasik, 1.000 g

  • vyrobeno ručně
  • slavnostní forma
  • zvláště nadýchané těsto
829,00 Kč (829,00 Kč / kg)

Doručení do 13. října

Galup Carré s lesními plody a bílou čokoládou

Galup Carré s lesními plody a bílou čokoládou, 400 g

  • s oříškovou polevou a cukrovým posypem
  • ovocné bobule
  • obdélníkový tvar
260,00 Kč (650,00 Kč / kg)

Vyprodáno

Galup Mini panettone s jablky

Galup Mini panettone s jablky, 100 g

  • lahodné mini panettone
  • bez rozinek
  • s oříškovou polevou a kandovaným jablkem
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Vyprodáno