darbo - nejlepší ovocné speciality od roku 1879

Ovocné džemy, sirupy a med z rakouské produkce!

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Ceny Značka kvality Výživa
Filtr

darbo: 1 - 30 z 57 produktů

darbo Naturrein extra jahodový džem

darbo Naturrein extra jahodový džem, 450 g

  • aromatický
  • 50% podíl ovoce
  • čisté přírodní ingredience
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Doručení do 06. října

darbo Naturrein extra meruňkový džem

darbo Naturrein extra meruňkový džem, 450 g

  • 50% podíl ovoce
  • aromatická rarita
  • populární odrůda
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Meruňková marmeláda se sníženým obsahem cukru

darbo Meruňková marmeláda se sníženým obsahem cukru, 250 g

  • o 1/3 méně cukru
  • 80 % podíl ovoce
  • s láskou vyrobená
80,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Naturrein extra džem z ostružin a černého rybízu

darbo Naturrein extra džem z ostružin a černého rybízu, 450 g

  • jemně pasírovaný
  • 50% podíl ovoce
  • vyroben s láskou a péčí
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Jahodová marmeláda s nízkým obsahem kalorií

darbo Jahodová marmeláda s nízkým obsahem kalorií, 220 g

  • 60 % obsahu ovoce
  • o 67 % méně kalorií
  • s fruktózou a sladidly
80,00 Kč (363,64 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Meruňková marmeláda s nízkým obsahem kalorií

darbo Meruňková marmeláda s nízkým obsahem kalorií, 220 g

  • 60 % obsahu ovoce
  • o 67 % méně kalorií
  • s fruktózou a sladidly
80,00 Kč (363,64 Kč / kg)

Doručení do 06. října

darbo Naturrein švestková povidla

darbo Naturrein švestková povidla, 450 g

  • vysoký obsah ovoce
  • s kousky švestek
  • do dezertů a jako pomazánka
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Doručení do 20. října

darbo Naturrein extra džem z červeného rybízu

darbo Naturrein extra džem z červeného rybízu, 450 g

  • jemně pasírovaný a bez pecek
  • ovocně-kyselý
  • i na pečení
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Doručení do 06. října

darbo Jemný lesní med

darbo Jemný lesní med, 1 kg

  • speciální kvalita
  • sladký, kořeněný a bylinný
  • typické tmavé barvy
400,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 12. října

darbo Sirup z bezových květů

darbo Sirup z bezových květů, 0,50 l

  • k ředění v poměru 1:7
  • aromatická sladkost
  • populární odrůda
220,00 Kč (440,00 Kč / l)

Doručení do 20. října

darbo Jemný květový med

darbo Jemný květový med, Ve skle -​ 500 g

  • z Evropy a Mexika
  • pikantní sladká chuť
  • viskózní konzistence
210,00 Kč (420,00 Kč / kg)

Doručení do 20. října

darbo Sirup z broskví a maracuji

darbo Sirup z broskví a maracuji, 0,50 l

  • bohatý na ovoce
  • exotické aroma
  • plná chuť
140,00 Kč (280,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

darbo Bio meruňková marmeláda

darbo Bio meruňková marmeláda, 260 g

  • obsah ovoce 60 %
  • praktická sklenice 260 g
  • lahodná ovocná příchuť
130,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Malinová marmeláda se sníženým obsahem cukru

darbo Malinová marmeláda se sníženým obsahem cukru, 250 g

  • o 1/3 méně cukru
  • bez sladidel
  • 80% ovoce
110,00 Kč (440,00 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Marmeláda z lesních plodů se sníženým počtem kalorií

darbo Marmeláda z lesních plodů se sníženým počtem kalorií, 220 g

  • zvláště ovocná
  • o 67 % méně kalorií
  • požitek
90,00 Kč (409,09 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Sirup z bezinek se sníženým obsahem cukru

darbo Sirup z bezinek se sníženým obsahem cukru, 0,50 l

  • o 30 % méně cukru
  • se stévií
  • intenzivní chuť
190,00 Kč (380,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

darbo Sirup z jahod a limetky

darbo Sirup z jahod a limetky, 0,50 l

  • s jahodami a limetkami
  • s meduňkou
  • vysoký obsah ovoce
200,00 Kč (400,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

darbo Akátový med s květovým medem

darbo Akátový med s květovým medem, V dávkovači (500 g)

  • aromatický a sladký
  • pečlivě vyrobený
  • z vybraných medů
220,00 Kč (440,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

darbo Lesní med ve stlačitelné lahvičce

darbo Lesní med ve stlačitelné lahvičce, 300 g

  • ze Španělska a Řecka
  • pikantní chuť
  • přesné dávkování
150,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

darbo Lesní a květový med

darbo Lesní a květový med, 500 g

  • 50 % lesního medu
  • 50 % květového medu
  • v praktickém dávkovači
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Naturrein jemná malinová marmeláda bez zrníček

darbo Naturrein jemná malinová marmeláda bez zrníček, 450 g

  • 50 % obsahu ovoce
  • sametová konzistence
  • bez umělých barviv
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Divoký květový med ve stlačitelné lahvičce

darbo Divoký květový med ve stlačitelné lahvičce, 300 g

  • z Mexika
  • jemná až silná chuť
  • roztíratelná konzistence
160,00 Kč (533,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

darbo Naturrein extra džem z černých třešní

darbo Naturrein extra džem z černých třešní, 450 g

  • 50 % obsahu ovoce
  • všestranná chuť
  • skvěle se hodí na snídani a do dezertů
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Doručení do 20. října

darbo Sirup z citronů

darbo Sirup z citronů, 0,50 l

  • vysoký obsah ovoce
  • citrony ze Sicílie
  • úžasně svěží chuť
200,00 Kč (400,00 Kč / l)

Doručení do 20. října

darbo Naturrein extra višňový džem s kousky

darbo Naturrein extra višňový džem s kousky, 450 g

  • 50 % obsahu ovoce
  • podle osvědčeného receptu
  • lahodně ovocný
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Jahodová marmeláda se sníženým obsahem cukru

darbo Jahodová marmeláda se sníženým obsahem cukru, 250 g

  • o 1/3 méně cukru
  • 80% podíl ovoce
  • nebesky ovocná
100,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Borůvková marmeláda se sníženým obsahem cukru

darbo Borůvková marmeláda se sníženým obsahem cukru, 250 g

  • 80% podíl ovoce
  • bez sladidel
  • úplný požitek
110,00 Kč (440,00 Kč / kg)

Doručení do 20. října

darbo Naturrein extra džem z divokých brusinek

darbo Naturrein extra džem z divokých brusinek, 450 g

  • 50 % obsahu ovoce
  • želírující látka pektin
  • lahodný
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Doručení do 06. října

darbo Naturrein jahodový džem

darbo Naturrein jahodový džem, 450 g

  • 50 % obsahu ovoce
  • jemně pasírovaný
  • skvělý ke snídani a na pečení
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Doručení do 06. října

darbo Naturrein extra džem z lesních plodů

darbo Naturrein extra džem z lesních plodů, 450 g

  • 50 % obsah ovoce
  • lesní plody
  • ideální na snídani
130,00 Kč (288,89 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Již více než 130 let, od roku 1879, se v rakouské rodinné firmě darbo zpracovává nejlepší ovoce na jemné ovocné speciality. Ovocné džemy, ovocné pomazánky a sirupy se vyrábějí podle tradičních receptur s velkou péčí a láskou.

Kromě známých džemů Naturrein, ovocných, květinových a bylinkových sirupů najdete v sortimentu také vynikající medové speciality. Řada Reform nabízí ovocné pomazánky a sirupy, které jsou slazeny alternativními cukry, a jsou proto vhodné i pro ty, kteří se ve svém jídelníčku vyhýbají krystalovému cukru.