BIO PRIMO - šťávy

Lahodné nápoje!

Štávy od BIO PRIMO.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Štávy: 9 produktů

Bio zázvorový panák na imunitu

BIO PRIMO Bio zázvorový panák na imunitu, 60 ml

  • čerstvý zázvor
  • v kombinaci s jablečnou a citronovou šťávou
  • slazen sirupem z agáve
50,00 Kč (833,33 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio šťáva z červené řepy

BIO PRIMO Bio šťáva z červené řepy, 0,50 l

  • přímá šťáva
  • jemně pasterizovaná
  • částečně mléčně zkvašená
40,00 Kč (80,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio mrkvová šťáva

BIO PRIMO Bio mrkvová šťáva, 0,50 l

  • přímá šťáva
  • jemně pasterizovaná
  • s příměsí citronu
40,00 Kč (80,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio šťáva z kysaného zelí

BIO PRIMO Bio šťáva z kysaného zelí, 0,50 l

  • přímá šťáva
  • s mořskou solí
  • částečně mléčně zkvašená
40,00 Kč (80,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio zeleninový koktejl

BIO PRIMO Bio zeleninový koktejl, 0,50 l

  • přímá šťáva
  • 85 % rajčatová šťáva
  • s mořskou solí
40,00 Kč (80,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio rajčatová šťáva

BIO PRIMO Bio rajčatová šťáva, 0,50 l

  • přímá šťáva
  • jemně pasterizovaná
  • s mořskou solí
40,00 Kč (80,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Think Pink smoothie

BIO PRIMO Bio Think Pink smoothie, 250 ml

  • s jablkem, hroznovým vínem, banánem a dalšími
  • ve skleněné lahvi
  • praktické na cesty
60,00 Kč (240,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Kurkuma Shot

BIO PRIMO Bio Kurkuma Shot, 60 ml

  • pro každý den
  • v kombinaci s jablečnou a citronovou šťávou
  • slazen sirupem z agáve
50,00 Kč (833,33 Kč / l)

Doručení do 14. října

Bio Hello Yellow smoothie

BIO PRIMO Bio Hello Yellow smoothie, 250 ml

  • s banánem, ananasem a kokosem
  • ve skleněné lahvi
  • praktické na cesty
60,00 Kč (240,00 Kč / l)

Vyprodáno