Alnatura Bio žlutá čočka, 500 g
Pro větší rozmanitost ve Vaší kuchyni
90,00 Kč
(180,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- aromaticky kořeněná chuť
- bio kvalita
- krátká doba vaření
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio žlutá čočka zaujme svou žlutou barvou a krátkou dobou vaření. Její aromatická, jemně kořeněná chuť dodá mnoha receptům něco navíc. Žlutá čočka se skvěle hodí do salátů, nákypů, polévek i teplých hlavních jídel.
| Produkt č. | MM-135606 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420249875 |
| Výrobce č. | 135606 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , E - podzemnici olejnou (arašídy), F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
žlutá čočka[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1461 / 349 kj / kcal |
| tuk | 2,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 52 g |
| z toho cukr | 2,1 g |
| vláknina | 6,7 g |
| bílkoviny | 27 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|