Alnatura Bio zeleninová pomazánka lilek s horským sýrem, 135 g
Vegetariánské
60,00 Kč
(444,44 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- lilek, cuketa, rajče, cibule
- zjemněno horským sýrem
Popis
Vegetariánská Alnatura Bio zeleninová pomazánka obsahuje 50 % zeleniny: základ tvoří lilek, cuketa, rajčata a cibule. Pomazánka je doladěná horským sýrem a kořením pro výjimečnou chuť. Skvěle se hodí na chléb nebo pečivo, ale také jako dip mezi jídly.
| Produkt č. | MM-243607 |
|---|---|
| Obsah: | 135 g |
| EAN: | 4104420256958 |
| Výrobce č. | 243607 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
16 % lilek[1], 15 % cuketa[1], voda, slunečnicová semínka[1], slunečnicový olej[1], 8 % rajčata[1], rajčatový koncentrát[1], 6 % grilovaný lilek[1], 5 % cibule[1], 3,8 % tvrdý sýr[1] (mléko[1], sýrové kultury, mikrobiální syřidlo, sůl), koncentrát jablečné šťávy[1], kukuřičný škrob[1], koncentrát citronové šťávy[1], mořská sůl, česnek[1], oregano[1], pepř[1], bazalka[1], rozmarýn[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 791 / 189 kj / kcal |
| tuk | 15 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,4 g |
| sacharidy | 7,8 g |
| z toho cukr | 3,9 g |
| vláknina | 1,6 g |
| bílkoviny | 4,9 g |
| sůl | 0,89 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|