Alnatura Bio zelenina s čočkou a kuskusem, dětský příkrm ve skleničce, 190 g
Jemně pyré ze zeleniny
40,00 Kč
(210,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 6. měsíce
- bio kvalita (Demeter)
- bez přidané soli (přirozeně obsahuje sůl)
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio zelenina s čočkou a kuskusem je ideální zeleninová specialita k jemnému vegetariánskému menu. Sklenička má bio kvalitu a je vyrobena bez přídavku soli (ingredience přirozeně obsahují sůl). Mrkev pochází z bio zemědělství Demeter.
| Produkt č. | MM-145777 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420137844 |
| Výrobce č. | 145777 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 6 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez přidané soli |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 226 / 54 kj / kcal |
| tuk | 1,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 7,4 g |
| z toho cukr | 2,5 g |
| vláknina | 2,1 g |
| bílkoviny | 2,1 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|