Alnatura Bio zelené olivy Origin, 310 g
Naložené v mořském slaném nálevu, zjemněné citronovou šťávou
70,00 Kč
(411,76 Kč / kg Pevný podíl, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemně aromatické
- s peckou
- z itálie
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio Origin zelené olivy s peckou pocházejí z Itálie. Tyto jemně aromatické olivy zaujmou pevnou dužinou. Díky své intenzivně zelené barvě se ideálně hodí do salátů, k těstovinám, jako obloha na pizzu nebo na talíř s antipasti.
| Produkt č. | MM-133500 |
|---|---|
| Obsah: | 310 g |
| EAN: | 4104420129849 |
| Výrobce č. | 133500 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 678 / 162 kj / kcal |
| tuk | 16 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3 g |
| sacharidy | 2,5 g |
| z toho cukr | 0,8 g |
| vláknina | 3,3 g |
| bílkoviny | 1,4 g |
| sůl | 4,3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|