Alnatura Bio základní müsli, 750 g
Perfektní pro originální müsli kreace
70,00 Kč
(93,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemné celozrnné obilné vločky
- bio kvalita
- bez přidaného cukru
K tomu se hodí
Popis
Toto základní müsli od Alnatura je perfektní pro všechny, kdo si své müsli rádi sestavují podle sebe. Chutná kombinace různých celozrnných obilných vloček a semínek se dá skvěle obměňovat čerstvým ovocem nebo ořechy.
| Produkt č. | MM-207369 |
|---|---|
| Obsah: | 750 g |
| EAN: | 4104420180338 |
| Výrobce č. | 207369 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez přidaného cukru |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1562 / 373 kj / kcal |
| tuk | 8,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,5 g |
| sacharidy | 55 g |
| z toho cukr | 1,1 g |
| vláknina | 11 g |
| bílkoviny | 13 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|