Alnatura Bio vinný kámen do pečiva (kypřicí prášek), 72 g
Ideální pro nadýchaná těsta
30,00 Kč
(416,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- bez lepku
- vegan
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio vinný kámen do pečiva tvoří směs kukuřičného škrobu, vinného kamene a jedlé sody. Díky tomu se ideálně hodí na jemné třené koláče, křehká těsta, sušenky i nadýchaná těsta. Jeden sáček na 500 g mouky. Receptura je v bio kvalitě, bezlepková a veganská. Každé balení obsahuje 4 sáčky.
| Produkt č. | MM-212830 |
|---|---|
| Obsah: | 72 g |
| EAN: | 40045399 |
| Výrobce č. | 212830 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská, bez lepku |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez lepku |
Složení
kukuřičný škrob[1], kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný (E500ii)), okyselovací prostředek (25 % Monopotassium Tartrate (E336))
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 737 / 176 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 44 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 17,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|