Alnatura Bio veganská „saláma“, trvanlivá, 50 g
Na cesty i na svačinu
40,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- na bázi tofu a seitanu
- výrazně kořeněné
- trvanlivé bez chlazení
Podobné výrobky
Popis
Tento veganský snack po vzoru salámu od Alnatura je výrazně kořeněnou alternativou pro hlad mezi jídly. Produkt je vyroben na bázi bílkovinami bohatého tofu a seitanu. Snack je skladovatelný bez chlazení, a proto ideální i na cesty.
Složení
46 % seitan[1] (voda, pšeničný protein[1]), 24 % uzené tofu[1] (sójové boby[1], voda, sójová omáčka[1] (voda, sójové boby[1], mořská sůl, pšenice[1])), kouřové aroma z bukového dřeva, slunečnicový olej[1], 6 % paprika, mořská sůl, rajčatový koncentrát[1], mandlová mouka[1], 2 % paprikové vločky[1], koření[1], surový třtinový cukr[1], česnek[1], zahušťovadlo (karobová mouka[1]), sladká paprika[1], koriandr[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1114 / 266 kj / kcal |
| tuk | 13 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,6 g |
| sacharidy | 5,1 g |
| z toho cukr | 4,2 g |
| vláknina | 2,1 g |
| bílkoviny | 31 g |
| sůl | 2,4 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|