Alnatura Bio veganská majonéza, 250 ml
Jemně krémová textura
60,00 Kč
(240,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- 51 % tuku
Popis
Alnatura Bio veganská majonéza, veganská alternativa běžné majonézy, zaujme chutí a obsahem tuku 51 %. Perfektní do salátů, omáček a dipů.
| Produkt č. | MM-211958 |
|---|---|
| Obsah: | 250 ml |
| EAN: | 4104420206571 |
| Výrobce č. | 211958 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
50 % slunečnicový olej[1], voda, lihový ocet[1], Řepný cukr[1], hořčice[1] (voda, lihový ocet[1], semena hořčice[1], mořská sůl, surový třtinový cukr[1], kurkuma (Curcuma longa)[1]), kukuřičný škrob[1], hrachový protein[1], mořská sůl, zahušťovadlo (karobová mouka[1]), koncentrát citronové šťávy[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2010 / 480 kj / kcal |
| tuk | 51 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6 g |
| sacharidy | 4,5 g |
| z toho cukr | 2,7 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,7 g |
| sůl | 1,3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|