Alnatura Bio večerní kaše z ovsa a špaldy, 190 g
Chutná teplá i studená
40,00 Kč
(210,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 6. měsíce
- bio kvalita
- bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry)
- jemně mixovaná mléčná kaše
Popis
Jemně rozmixovaná kaše z odstředěného mléka a obilovin, jako jsou oves a špalda, od Alnatura bez přidaného cukru (složky obsahují přirozeně se vyskytující cukry). Pro děti od ukončeného 6. měsíce, k vychutnání teplá i studená.
| Produkt č. | MM-240001 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420253445 |
| Výrobce č. | 240001 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 6 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace, Naturland |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez přidaného cukru |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 264 / 63 kj / kcal |
| tuk | 1,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| sacharidy | 8,5 g |
| z toho cukr | 3 g |
| vláknina | 0,6 g |
| bílkoviny | 3 g |
| sůl | 0,08 g |
Důležité poznámky k přípravě kaše
Doporučení pro přípravu a skladování
Doporučení pro spotřebu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|