Alnatura Bio tyčinka s kešu krokanty, 30 g
Na cesty i na malou svačinu
30,00 Kč
(1 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- křupavá tyčinka
- bio kvalita
- jemná sladkost
K tomu se hodí
Popis
Bio tyčinka s kešu krokanty od Alnatura boduje velkými kousky kešu a lehkou sladkostí medu. Ideální na cesty i jako svačinka mezi jídly.
| Produkt č. | MM-138466 |
|---|---|
| Obsah: | 30 g |
| EAN: | 42215165 |
| Výrobce č. | 138466 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2093 / 500 kj / kcal |
| tuk | 28 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,9 g |
| sacharidy | 47 g |
| z toho cukr | 21 g |
| vláknina | 1,9 g |
| bílkoviny | 14 g |
| sůl | 0,05 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|