Alnatura Bio tyčinka nugát-mandle, 35 g
Veganské a plné chuti
40,00 Kč
(1 142,86 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- lískový oříšek nugát
- s práškem z rýžového sirupu
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Nugátovo-mandlová tyčinka v bio kvalitě spojuje krémový lískovooříškový nugát s křupavými kousky mandlí. Běžné plnotučné mléko typické pro čokoládu je zde nahrazeno práškem z rýžového sirupu. Díky praktické velikosti je tyčinka ideální i na cesty.
| Produkt č. | MM-204473 |
|---|---|
| Obsah: | 35 g |
| EAN: | 42400653 |
| Výrobce č. | 204473 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2424 / 579 kj / kcal |
| tuk | 38 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14 g |
| sacharidy | 52 g |
| z toho cukr | 40 g |
| vláknina | 3,2 g |
| bílkoviny | 5,6 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|