Alnatura Bio tortellini se zeleninou, 250 g
Pro rychlou kuchyni
70,00 Kč
(280,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- náplň se zeleninou
- bio kvalita
- vegan
K tomu se hodí
Popis
Alnatura tortellini se zeleninou nejen skvěle chutnají, ale jsou také ideální pro rychlou kuchyni. Těsto se skládá pouze ze dvou ingrediencí: semoliny z tvrdé pšenice a vody. Pro náplň byly spojeny různé druhy zeleniny.
Příprava:
Tortellini nechte táhnout v lehce vroucí osolené vodě cca 12-15 minut.
| Produkt č. | MM-110026 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420250192 |
| Výrobce č. | 110026 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace, EU/bio označení mimo EU |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
74 % těsto (krupice z tvrdé pšenice[1], voda), 26 % náplň (voda, strouhanka[1] (pšeničná mouka[1], droždí[1])), bramborové vločky[1], slunečnicový olej[1], 6,5 % sušená zelenina[1] (sušená cibule, sušená mrkev[1], sušený pórek[1], sušený celer[1], sušený špenát[1]), mořská sůl, emulgátor (sójový lecitin[1]), česnek[1], saturejka[1], pepř[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1260 / 301 kj / kcal |
| tuk | 4,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 55 g |
| z toho cukr | 2,3 g |
| vláknina | 2,7 g |
| bílkoviny | 9,1 g |
| sůl | 0,99 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|