Alnatura Bio taboulé, 200 g
Směs na přípravu kuskusového salátu
60,00 Kč
(300,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- orientální nota
- bio kvalita
- rychlá a snadná příprava
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio taboulé obsahuje vedle kuskusu už i zeleninu a bylinky. S touto suchou směsí připravíte rychle a snadno chutný kuskusový salát. Stačí přidat vroucí vodu a během několika minut si jej vychutnat jako předkrm, hlavní jídlo nebo přílohu.
| Produkt č. | MM-145783 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420241671 |
| Výrobce č. | 145783 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, M - hořčici, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g[1] |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 481 / 115 kj / kcal |
| tuk | 0,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 21 g |
| z toho cukr | 1,4 g |
| vláknina | 3,5 g |
| bílkoviny | 4,3 g |
| sůl | 1,11 g |
- zubereitet
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|