Alnatura Bio švestka-hruška-müsli, dětský příkrm ve skleničce, 190 g
Ideální svačina nebo dezert
40,00 Kč
(210,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 6. měsíce
- bio kvalita (Demeter)
- jemné kousky
K tomu se hodí
Popis
Sklenička Alnatura švestka-hruška-müsli je jemně kouskovitě rozmixovaná a skvěle se hodí jako svačina doma i na cestách pro děti od ukončeného 6. měsíce. Vyrobeno v kvalitě Demeter a bez přidaného cukru.
| Produkt č. | MM-141630 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420138322 |
| Výrobce č. | 141630 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 6 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | bez laktózy |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Po použití obal opět uzavřete. |
| Vlastnosti: | bez laktózy, bez přidaného cukru |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 247 / 59 kj / kcal |
| tuk | 0,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 11,7 g |
| z toho cukr | 3,1 g |
| vláknina | 2,1 g |
| bílkoviny | 1 g |
| sůl | 0,01 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Doporučení pro spotřebu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|