Alnatura Bio sušená rajčata, 100 g
S uzavíratelným obalem
80,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- sušené a solené
- vegan
K tomu se hodí
Popis
Sušená Soft rajčata od Alnatura zaujmou svou aromaticky ovocnou a slanou chutí. Skvěle se hodí jako ingredience k doladění polévek, omáček nebo středomořských pokrmů. Ideální jsou také jako svačina mezi jídly. Veganská Alnatura Soft rajčata pocházejí z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-206320 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420178458 |
| Výrobce č. | 206320 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Po použití obal opět uzavřete., Skladujte v suchu. |
Složení
92,3 % sušená rajčata[1], 7,7 % mořská sůl
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 515 / 123 kj / kcal |
| tuk | 0,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 17 g |
| z toho cukr | 13 g |
| vláknina | 11 g |
| bílkoviny | 6,8 g |
| sůl | 7,7 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|