Alnatura Bio štýrský dýňový olej, 100 ml
Oříšková chuť
140,00 Kč
(1 400,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- z rakouska
- bio kvalita
- na saláty, polévky i dezerty
K tomu se hodí
Popis
Bio štýrský dýňový olej má oříškovou, lehce praženou chuť. Proto se výborně hodí do salátů a polévek. Lze jím doladit také sladké pokrmy. Tento produkt v bio kvalitě je tradičně lisován a plněn v rakouském Štýrsku.
| Produkt č. | MM-206353 |
|---|---|
| Obsah: | 100 ml |
| EAN: | 4104420178656 |
| Výrobce č. | 206353 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
Složení
dýňový olej[1]
- z bio pěstování
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 3429 / 819 kj / kcal |
| tuk | 91 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|