Alnatura Bio šťáva z červené řepy, čerstvá, 330 ml
Přirozené. Veganské. Čisté.
40,00 Kč
(121,21 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- lisováno za studena z čerstvé suroviny
- bio kvalita
- uzavíratelná skleněná láhev
K tomu se hodí
Popis
Lahodná, čistá bio šťáva ze zeleniny od farmářů Demeter. Čerstvě zpracovaná bio červená řepa dodává této veganské šťávě její intenzivní barvu a přirozené aroma. Prakticky plněná do skleněné lahve se znovuuzavíratelným šroubovacím uzávěrem.
| Produkt č. | MM-138118 |
|---|---|
| Obsah: | 330 ml |
| EAN: | 4104420070202 |
| Výrobce č. | 138118 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 151 / 36 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 8 g |
| z toho cukr | 7,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 1,1 g |
| sůl | 0,08 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|