Alnatura Bio špaldová káva, 100 g
Požitek bez kofeinu v bio kvalitě
80,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- přirozeně bez kofeinu
- rozpustné
- bio kvalita
Popis
Tato rozpustná alternativa kávy spojuje v Německu pěstovanou špaldu se šetrně praženým kořenem čekanky. Výsledek: plná, příjemně jemně nahořklá chuť, která připomíná klasickou kávu - zcela bez kofeinu.
Lze ji rozpustit v horké vodě nebo mléce a vychutnat si ji kdykoli během dne.
| Produkt č. | MM-221268 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420224780 |
| Výrobce č. | 221268 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Káva: | instantní v prášku |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
| Vlastnosti: | bez kofeinu |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1407 / 336 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 68 g |
| z toho cukr | 28 g |
| vláknina | 21 g |
| bílkoviny | 5,5 g |
| sůl | 0,2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|